Česky
English
Collage
Logo Mansson

Maloobchodní ceník

CHILSKÁ VÍNA

Viňa Carmen byla založena v roce 1850 a je nejstarším chilským vinařstvím. V současnosti zaujímá pozici jednoho z nejdůležitějších chilských vinařství v premiérovém segmentu.

CARMEN SAUVIGNON BLANC 0,75l
Intenzivní odrůdové aroma doplněné vůní zralých citrusů, jemným nádechem angreštu, s vůní po bylinkách.
Cena: 399.00 CZK


CARMEN ROSÉ SYRAH - CABERNET 0,75l
Sytá, jiskrná jahodově růžová barva je následována plnou delikátní vůní červeného ovoce. Při ochutnávce ucítíte náznaky jahod a malin.
Cena: 399.00 CZK


CARMEN MERLOT 0,75l
Krásná sytá jahodově červená barva, plná vůně po karamelu s lahodně nasládlými tóny třešní a jahod, jemně doplněným peprvností po paprikách a pražené kávě
Cena: 399.00 CZK


CARMEN CARMENÉRE 0,375l
Krásná rubínová barva, intenzivní vůně po zralém červeném ovoci, rebarboře, čokoládě a pepři.
Cena: 290.00 CZK


CARMEN RESERVE CHARDONNAY 0,75l
Vysoká žlutá barva, svěží vůně po mangu, melounu a grapefruitu s esencí jemné vanilkovosti.
Cena: 540.00 CZK


CARMEN RESERVE CARMENÉRE - CABERNET SAUVIGNON 0,75l
Krásně temná až černá barva, bohaté aroma černého rybízu, vavřínu, hřebíčku, máty, pepře, tmavé čokolády a černých oliv. Nádherná koncentrace chutí marmelád ze zralého tmavého ovoce je doplňována ovocnou nasládlostí a tóny hořké čokolády.
Cena: 540.00 CZK


ID 52

ITALSKÁ VÍNA

Vinařství Borgo Molino, ležící nedaleko Trevisa mezi svahy Conegliano a Valdobbiadene, bylo založeno v roce 1922. V těchto dnech vedou vinařství dva bratři. Paolo, enolog, zabývající se výrobou a zráním vína, a Pietro, starající se o obchod a marketing. Oběma bratrům předal lásku k vínu jejich otec, který po dlouhá léta vinařství vedl a staral se o jeho růst.

MERLOT DOC BORGO MOLINO 0,75l
Víno rubínové barvy s lehkým odstínem fialové přináší lehce ovocnou vůni a chuť připomínající jahody a ostružiny. Toto tělnaté a zakulacené víno je vhodné ke všem druhům pokrmů, zvláště pak k masům na grilu.
Cena: 299.00 CZK


CABERNET SAUVIGNON BORGO MOLINO 0,75l
Víno rubínově barvy s bohatou vůní po lesním ovoci. Chuť je suchá, plná na patře a s příjemnou koncovkou. Víno je vhodné k pečeným masům, zvěřině nebo k vyzrálým sýrům.
Cena: 299.00 CZK


PINOT GRIGIO LISON PR. DOC BORGO MOLINO 0,75l
Slámově žluté víno pocházející z oblasti Lison Pramaggiore s vůní lehce připomínající sasanku, s chutí svěží a vyrovnanou. Víno je vhodné k rybám a polévkám.
Cena: 299.00 CZK


CHARDONNAY LISON PR. DOC BORGO MOLINO 0,75l
Slámově žluté víno s charakteristickou vůní, která je delikátní, elegantní a ušlechtilá. Chuť vína je svůdná a rafinovaná. Víno je vhodné k rybám, prvním chodům i jako aperitiv.
Cena: 299.00 CZK


ROSE IGT BORGO MOLINO 0,75l
Velmi příjemné víno z hroznů Cabernet Sauvignon. Má plnou vůni se známkami fialek a ostružin, chuť odpovídá vůni, je měkká a kulatá. Ideální kombinace k luštěninám a bílým masům.
Cena: 299.00 CZK


ID 54


Mansson’s Bakery   |   Bílkova 8   |   Praha 1 - Josefov   |   email: info@mansson-bakery.com
© Mansson’s Bakery 2014
created by NetSystems

Logo